0
Tvůj košík je prázdný

Biografie

Biografie

7

let zkušeností jako fotograf

10 000+

hodin strávených retuší

200 +

spokojených klientů
Biografie Jan Oplt

Fotografie v pozadí s nákresem nápadu ze série “Bojovnice”

Od dětství byl velkým snílkem s velkou představivostí a brzy po škole se vydal na dobrodružnou cestu na volné noze. Dlouhou dobu působil jako tvůrce příběhů v herním odvětvím, kde se dotkl vizuální tvorby, která ho od dětství přitahovala a během té doby se dostal k práci s vizuálními obrazy. To ho naprosto pohltilo a pomalu a jistě se stal samoukem ve světě fotografie. Začal jako retušér a klasický portrétní fotograf, prošel si focením portrétů, rodin a dalších komerčních zakázek, ale v průběhu zjistil, že nic ho nenaplňuje víc než fine art.

Fine art 

V uměleckém stylu fine art fotografie je důraz kladen na individuální vyjádření fotografa a jeho schopnost vnímat a zobrazovat svět kolem sebe. Fotografie jsou často abstraktní, symbolické nebo emotivní a mohou obsahovat různé vrstvy významů a interpretací.

Fotografie se pro něj stala prostředkem, kterým dokázal svoje představy konečně zhmotnit. Jeho objektiv zachycuje nejčastěji ženy, plné citlivosti i odvahy, svůdnosti a tajemna. Jeho fantazie vypráví příběhy prostřednictvím symbolických, tajemných a mystických výjevů. Občas překračuje hranice reality a vede nás často do temného pohádko-fantaskního světa, v němž se skrývají mytologické motivy.

Pracuji s technikou a softwarem těchto značek:

Velice zkušený fotograf, který je na každé focení pečlivě připraven a výsledné fotky zkrátka berou dech.
Radka Čejková
Skvělé focení 🙂 se skvělým fotografem
Dagmar Vajdíková
Super přístup, legrace, profesionalita, určitě se ještě vrátíme.
Verča a Josef Dittrichovi

Jak mě můžete kontaktovat?

Pomocí emailu [email protected], nebo prostřednictvím formuláře v sekci “Kontakt” zde

 

Na jakých platformách mě dále najdete?

Pravé tlačítko je blokováno / Right click is blocked