0
Tvůj košík je prázdný

Kurzy

Kurzy

V minulosti jsem byl často dotazován jestli nepořádám kurzy. Rozhodl jsem se tedy dát vám šanci předat vám vše co jsem se za mnoho let praxe fotografa naučil z nejrůznějších žánrů fotografie. Protože vám chci předat maximum a kurz vám seděl maximálně na míru, pořádám pouze individuální kurzy.  Můžete počítat s lidským a motivujícím přístupem. Bohužel můj čas je omezený a v daném měsíci zvládnu pouze pár kurzů měsíčně, proto pokud máte zájem nečekejte a domluvte si kurz v předstihu. 

Místo konání kurzů:

Kurzy se pořádají v okolí Tanvaldu v Jizerských horách. 

Lze domluvit kurz na dálku?

V případě některých druhů kurzů lze domluvit i např. skypovou výuku na dálku.

Lze téma kurzu upravit?

Ano, v případě, že přesně víte, co byste se rádi naučili je možné upravit kurz maximálně tak, aby vyhovoval vašim potřebám. Více pak můžeme prokonzultovat prostřednictvím emailu. 

Musím mít k dispozici programy Adobe lightroom, nebo Adobe photoshop?

V případě, že si vyberete kurz úprav fotografie a tyto programy prozatím nevlastníte, budete v nich moci pracovat na mém pracovním počítači a poradím vám a  jak tyto programy od Adobe nejvýhodněji pořídit pro vaše budoucí projekty. Případně, vám mohu doporučit levnější/zdarma alternativy.

Ovládání zrcadlovky

Individuální kurz

Ať už máte zrcadlovku, nebo bezzrcadlovku, nebo kompakt s výměnným objektivem. Naučím vás ovládat váš přístroj, tak že už pro vás žádná situace nebude problém. Projdeme si základy ovládání, zjistíte co je clona, čas a ISO a konečně vás fotoaparát naplno ovládnete. Dozvíte se i o praktickém příslušenství k fotoaparátům a jak vám může pomoci s focením.

Cena 1750,- kč

Kurz krajinka (základní)

Individuální kurz

Na tomto kurzu se naučíte základy pro krajinářskou fotografii, dozvíte se vše nezbytné k pořízení dechberoucích záběrů z vašich výprav a naučíte se vyhledávat správná místa, za správných podmínek. 

Cena 3000,- kč

Noční foto (základní)

Individuální kurz

Na tomto kurzu se naučíte základy pro pořízení noční fotografie, dozvíte se vše nezbytné k pořízení astrofotografií (noční oblohy), ale také krajinek a světelných efektů. Toto focení probíhá za jasné noci v Jizerských horách, abychom eliminovali světelný smog.

Cena 3500,- kč

Portrét (základní)

Individuální kurz

Na tomto kurzu se naučíte základy pro pořízení portrétní fotografie, dozvíte se vše nezbytné k pořízení portrétu s modelkou. K výběru máte možnost exteriéru nebo ateliéru.

Cena 4500,- kč

Úprava foto (základní)

Individuální kurz

Na tomto kurzu se naučíte základy úprav fotografie v programu jako je Adobe Lightroom, nebo Photoshop. Dozvíte se jak udělat z běžné fotky fotku neobyčejnou za pomocí jednoduchých fíglů. Mimo to se naučíte fotografie třídit, doostřovat, exportovat a mít je připravené pro publikování na internetu.

Cena 2500,- kč

Portrétní retuš (pokročilá)

Individuální kurz

Na tomto kurzu se naučíte pokročilé retušovací techniky pro portéty a focení lidí. Výuka probíhá v programu Adobe Lightroom, nebo  Adobe Photoshop. Dozvíte se jak profesionálně vyretušovat lidskou tvář a odstranit nedokonalosti pleti. Dozvíte se jak provést jednodušší rychlé retuše, ale také profesionální precizní retuše. 

Cena 3500,- kč

Kompletní fotograf (akční balíček 4 v 1)

Individuální kurz

Tento intenzivnější kurz udělá z úplného začátečníka za tři dny fotografa, který dokáže zvládnout většinu fotografických výzev z oblasti krajinářské + noční fotografie a hravě si poradí s úpravou fotografií díky kterým vaše fotografie vyniknou jako umělecká díla. V tomto speciální akční kurzu jsou zahrnuty balíčky Základní ovládání, Kurz krajinka, Noční foto, Úprava foto. Tento kurz je rozdělen do třech dnů.

  1. den – kurz základní ovládání + kurz krajinka
  2. den – kurz úprava fotografií
  3. den – kurz noční foto

Dohromady by vás tyto kurzy zvlášť přišly na 10 750 kč. V tomto akčním balíčku však ušetříte 2000 ,- kč a získáte tak 4 kurzy za akční cenu 3 kurzů. 

Na konkrétních datumech je možné se individuálně domluvit a rozprostřít dny, tak aby vám vyhovovalo tempo a intenzita. 

Výuka úprav fotografií probíhá v programu Adobe Lightroom, nebo Adobe Photoshop. 

Pro podrobnosti mě neváhejte kontaktovat.

Cena 8750,- kč

Rezervujte si kurz zde:

  Ovládání fotoaparátuKurz krajinka (základní)Noční foto (základní)Portrét (základní)Úprava foto (základní)Kurz retuš (pokročilá)Kompletní fotograf (4v1)

  Na jakých platformách mě dále najdete?

  Pravé tlačítko je blokováno / Right click is blocked