0
Tvůj košík je prázdný

Portréty

Portrétní focení

Portrétní focení

Zabývám se profesionálním focením již více než 7 let, tento speciální žánr se během let stal mou specializací.

Mým cílem je zachytit vaši autentičnost, krásu a jedinečnost.

Portrétní focení probíhá v příjemné atmosféře, ve které se můžete uvolnit a být sami sebou. Ať už se jedná o portrét jednotlivce, nebo pár, každá fotka je důležitá a vypráví svůj vlastní příběh.

Profesionální fotograf

Spolupráce se mnou přináší profesionální výsledky i profesionální přístup. Před samotným focením věnuji čas na poznání vašich přání, očekávání a případných nápadů.

Díky tomu dokážu vytvořit fotografie, které splňují vaše individuální představy pro focení portrétů.

Ateliér i Exteriér

Máte možnost profesionálního focení v ateliéru, kde se při focení budete cítit jako skutečná hvězda. Snažím se vytvořit prostředí, ve kterém se budete cítit uvolněně a sami sebou.

Ale neomezuji se jen na ateliérové záběry. Mám rád výzvy a fotím i v exteriéru. Můžeme společně vybrat místo v přírodě a např. při západu slunce stvořit fotografie plné romantiky.

Portfolio portrétů

Prohlédněte si mé portfolio a objevte sílu portrétů. Každý snímek vypráví svůj vlastní příběh, každý obraz je unikátní. Pokud si přejete zachytit okamžiky, které budou trvat navždy a které vám budou připomínají vaši jedinečnost, jsem tu pro vás.

Pro ukázku další mé práce můžete mrknout na portfolio portrétů zde.

Příprava na portrétní focení

Abychom se propracovali k co možná nejlepším snímkům, je dobré se na focení připravit.

Po tom co se domluvíme na termínu focení, tématu focení a místě (focení může probíhat venku, nebo v ateliéru), je dobré se na focení pořádně připravit.

Den před portrétním focením doporučuji dlouhý spánek, pleť je druhý den daleko svěžejší a budete vypadat velmi dobře. Ideální je také nezapomenout na Manikůru, protože ruce se na fotkách velmi často detailně objevují.

Doporučuji také vzít si s sebou více druhů oblečení a módních doplňků, abychom mohli udělat několik tématických sérií, ideální je něco charakteristického pro vás, barevně se sladit, či pokud třeba hrajete rádi tenis, vezměte s sebou tenisovou raketu a sportovní oblečení. Cítíte-li se lépe ve společenském oblečení? Rozhodně ho vezměte. Čím více oblečení a nápadů budete mít, tím lepších lepších fotografických výsledků dosáhneme. 

Pokud byste rádi nafotili stylové snímky, které jste viděli někde v časopise, webu nebo se vám líbila nějaká póza či styl, rozhodně mi je před focením pošlete a určitě něco vymyslíme!

Unikání ručně malovaná pozadí

Chcete něco ještě výjimečnějšího? Jako profesionální fotograf vám nabízím možnost být vyfoceni na originálních ručně malovaných plátnech, která portrét převedou na umělecké dílo. Tato kombinace fotografie a ručně malovaného plátna přináší unikátní výsledek, jednoduchost a krásné portréty.
 
Mimo ručně malovaných pláten nabízím i klasické barvy pozadí jako je černá, bílá a šedá.

Co vše vám nafotím?

 • Portréty jednotlivců / párů
 • Portrét na obal knihy a další propagační materiály
 • Portrét beauty focení
 • Byznysové portréty
 • Stylizovaný umělecký portrét (např. fantasy, tématické)
 • Glamour portrét
 • … máte další vyjimečný nápad na focení?
Portrétní focení si užijete a ještě si odnesete nádherné fotografie, které vás budou charakterizovat. 
Jsem hlavně portrétní fotograf, ale nespecializuji se na svatby, ani novorozenecké fotografie, proto v tomto případě vás spíše odkážu na jiné specializovanější fotografy v okolí.

Kde mě najdete?

Jsem fotografem, který působím v Jizerských horách nedaleko Jablonce nad Nisou v malém horském městečku Tanvald.

Máte zájem o portrétní focení?

Kontaktujte mě formulářem zde:

  Na jakých dalších platformách mě najdete?

  Na jakých platformách mě dále najdete?

  Pravé tlačítko je blokováno / Right click is blocked